Nasi absolwenci o nas w 2020 roku

Poniżej przedstawiamy opinie kursantów o zajęciach Collegium Novum matura 2020. W tym roku ze względu na epidemię ankiety przeprowadziliśmy w formie elektronicznej. To co możecie przeczytać poniżej to odpowiedzi na jedno z pytań w tej ankiecie:

Czy jesteś zadowolona/ny z kursów w Collegium Novum edycja matura 2020?  

oto odpowiedzi (pełne ankiety z danymi osobowymi znajdują się w naszym archiwum):

UWAGA: pisownia oryginalna:)

Jestem bardzo zadowolony z kursów w Collegium Novum. Zajęcia, prowadzone przez doskonałych wykładowców, za każdym razem poszerzały wiedzę o nowe informacje lub przypominały i utrwalały dany materiał. Dzięki tym wykładom nie czuję stresu przed zbliżającą się maturą, uważam, że jestem dobrze przygotowany. W obecnej sytuacji nie wyobrażałbym sobie przygotowywania do matury bez obecności zajęć i materiałów z Collegium Novum. Za całą włożoną pracę wykładowców i osób pracujących w Collegium Novum jestem ogromnie wdzięczny. Dziękuję!
Rafał G

Jestem zadowolona z kursów w Collegium Novum, ponieważ w przypadku matematyki poznałam różne techniki, które pomagają mi w szybszym rozwiązywaniu zadań, a w przypadku geografii mogłam pogłębić swoją wiedzę. Słuchając wykładów mogłam dowiedzieć się więcej niż nauczyłam się w szkole i przypomnieć sobie zapomniany materiał. Dzięki danym materiałom mam możliwość korzystania z nich teraz podczas nauki do matury.
Weronika B

Bardzo, mogłabym nie chodzić na lekcje szkolne, ponieważ znacznie więcej wiedzy zdobyłam na kursach. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Wszystko mi się podobało.
Ewa R

Jak najbardziej jestem zadowolona z kursu, bez problemu byłam w stanie zrozumieć wszystkie zagadnienia, co na pewno ułatwił mi Pan prowadzący kurs, który w klarowny sposób odpowiadał na wszystkie zadawane przeze mnie pytania. Możliwość odrobienia kursu w innym terminie niz zaplanowany również jest wielkim plusem.
Kaja L

Jestem zadowolony z kursów w Collegium Novum w edycji matura 2020. Pomimo ciężkiego okresu spowodowanego wirusem kurs online został według mnie bardzo dobrze przeprowadzony.
Konrad R

Oczywiście! Bardzo mi pomogły w powtórkach do matury i dzięki nim czuję się znacznie pewniej przed egzaminem. Myślę, że po takiej ilości spotkań i wspólnie rozwiązanych zadań, nic nie może mnie zaskoczyć! Tempo realizowanego materiału, zrozumiale tłumaczone zagadnienia, organizacja pracy - wszystko jak najbardziej na plus! Forma prowadzenia zajęć była dla mnie bardzo satysfakcjonująca, gdyż umożliwiała mi efektywne przyswajanie wiedzy oraz opanowywanie niezbędnych do matury umiejętności, dlatego naprawdę trudno jest mi powiedzieć, co bym mogła w niej zmienić. Uważam, że formuła zdalnej nauki w okresie kwarantannym była równie dobra, co ta dotychczasowo praktykowana w CN.
Ewa G

Tak, jestem bardzo zadowolony, poziom zajęć o wiele wyższy niż w szkole i super podejście do ucznia, podobał mi się wysoki poziom na zajęciach i sposób ich prowadzenia, matematyka rozszerzona na wysokim poziomie.
Kamil K.

Tak, cieszy mnie, że pomimo niespodziewanej sytuacji jaka się wydarzyła firma bardzo szybko się przystosowała do nowych warunków.
Damian M

Jestem bardzo zadowolony z kursów w Collegium Novum. Pozwoliły mi uporządkować całą wiedzę do matury. Zajęcia były dobrze rozplanowane i prowadzone w miłej atmosferze. Dzięki dużej ilości materiałów i próbnych arkuszy maturalnych nauczyłem się rozwiązywać zadania maturalne i nie sprawiają mi one większego problemu tak jak to było przed rozpoczęciem kursu. Najbardziej podobała mi się ilość wykonywanych zadań i otrzymanych materiałów podczas kursu oraz dobrze przygotowane prezentacje dotyczące omawianych tematów.
Jakub M

Całkiem tak, do przerobienia mieliśmy bardzo dużo materiału, Pani przekazała nam wiedzę w sposób bardzo konkrety i zatrzymywała się przy każdym niejasnym zagadnieniu.
Julia S.

Ogromna wiedza, którą posiadała Pani nauczycielka. Nawet jeśli pojawiło się pytanie, przy którym nie była w 100% potrafiła się do tego przyznać, sprawdzić i opowiedzieć na następnych zajęciach jak najdokładniej. Pani przekazała nam też dużo informacji dotyczących samej matury, formy egzaminu i ćwiczyła z nami zadania, wszystko to powoduje, że zajęcia były udane.
Adam B

Bardzo:), wykładowca jest super, po zajęciach wszystko było zrozumiane, mimo że jestem w drugiej klasie i większość rzeczy słyszałam po raz pierwszy. Wszystko było super
Marcin C

jestem bardzo zadowolona, mój wykładowca od wosu (pan krzysztof k.) ma niesamowitą wiedzę i zdolność przekazywania jej, na jego zajęcia chodziłam z wielka przyjemnością
Iga S

Jestem bardzo zadowolona z kursow, zajecia były prowadzone ciekawie, podoba mi się liczba zadań jakie dostawaliśmy i sposób dalszego prowadzenia zajęć podczas kwarantanny.
Marta J

Tak, jestem zadowolona. Nie mogę sie do niczego przyczepić Pani prowadzące bardzo szczegółowo tłumaczy wszystko.
Patrycja L

Tak. Dużo się dowiedziałam i dobrze spożytkowałam czas.
Marta C

tak, bardzo dużo wiadomości zostało powtórzone i przypomniałam sobie wszystkie ważne informacje
Marta B

Nauczyciele świetnie uczą, zwracają uwagę na ważne rzeczy, pozwalają zrozumieć skomplikowane zagadnienia
Filip K

Jestem zadowolony, kurs dał mi dodatkową motywację do nauki i więcej materiałów, zadań do nauki.
Podobało mi się to, że prowadzący zwracał uwagę na pewne aspekty rozwiązywania zadań, które wydają się nieistotne, ale w kontekście punktowania rozwiązania mają znaczenie. Widać też było jego ogólne zaangażowanie w lekcje. Nie przychodzi mi nic na myśl, co bym jakoś szczególnie poprawił w sposobie prowadzenia zajęć.
Radosław D

jestem bardzo zadowolona z kursu przygotowującego do matury rozszerzonej z języka angielskiego z p. Katarzyną
Gabriela F


Tak, wiedza była przekazywana w sposób ciekawy i łatwy do zapamiętania.
Kinga M

Jestem zadowolony z kursów. Dobrze zorganizowana praca w czasie epidemii.
Kamil K

Tak jestem zadowolona, zajęcia uporządkowały moją wiedzę.
Paulina N

Tak, dużo się nauczyłam i usystematyzowałam swoją wiedzę.
Alicja B

Jestem bardzo zadowolona z kursów do matury, zajęcia są prowadzone w bardzo profesjonalny sposób. Nie jest to sama teoria ale też mnóstwo zadań typu maturalnego, gdzie uczy się jak pisać odpowiedzi pod klucz. Jest to bardzo przydatna wiedza.
Weronika K

Super połączenie teorii z zadaniami, przygotowanie nauczycieli do zajęć, udostępnienie materiałów online.

Jestem bardzo zadowolona i zdecydowałaby sie na nie ponownie
Wiktoria T

wszystko było w porządku, Pan Jakub jest świetnym nauczycielem chemii, zadania powtórkowe na początku każdej lekcji były bardzo przydatne.
Magdalena G

Tak! Przerobiłam bardzo dużo zadań i wiele się nauczyłam.
Łucja M

Jestem bardzo zadowolony z kursów, bardzo dobre wrażenie zrobiły na mnie materiały, które dostaliśmy od nauczyciela
Rafał G

Tak. Prowadzący ma bardzo dużą wiedzę którą umie w jasny sposób przekazać
Antoni M

Jestem zadowolona z kursów. Nauczyciele prowadzili zajęcia na dobrym poziomie w dobrze przystosowanym dla ucznia tempie.
Marta S

Tak, ponieważ kursy pozwoliły mi przypomnieć i utrwalić różne zagadnienia.
Mateusz K

Tak. Przydatne materiały oraz zajęcia. Nic bym nie zmieniła, wszystko było prowadzone w sposób przejrzysty i zrozumiały
Sandra K

Jestem zadowolona z kursów, bardzo pomogły mi powtórzyć materiał potrzebny do matury.
Aleksandra M

Podobało mi się, że szczególnie nauczyciel wosu oraz pani od geografii (nie pamiętam która, ale prowadziła zajęcia w niedziele) w bardzo przejrzysty sposób tłumaczyli zagadnienia i opowiadali naprawdę w ciekawy sposób.
Zofia M

Pani Anna bardzo dobrze prowadziła zajęcia. Jestem bardzo zadowolona.
Gabriela R

Tak. Prowadzący zajęcia był dobrze do nich przygotowany i kompetentny, zarówno podczas zajęć w klasie jak i udostępniając materiały podczas kwarantanny. Czas trwania zajęć był produktywnie wykorzystany.
Anna R

Tak, jestem bardzo zadowolona z kursu; uważam że prowadzący byli bardzo mili i pomocni, a materiały przez nich przez nich przygotowane bardzo przejrzyste. Bardzo skorzystałam z uczestnictwa.
Zofia M

tak, jestem bardzo zadowolony! materiały, które dostaliśmy były świetne
Mir H

Najbardziej podobały mi się przykładowe zadania maturalne i ich omawianie.
Emilia P

Jestem bardzo zadowolona z kursu, który odbyłam w Collegium Novum. Jest to rzetelne przygotowanie do matury z historii sztuki. Sposób prowadzenia zajęć był bez zastrzeżeń, najbardziej podobał mi się sposób wypowiadania się nauczycieli i jej indywidualne podejście do ucznia.
Weronika K

Tak jestem zadowolony, Pan Piotr, który prowadził moje zajęcia jest bardzo dobrym nauczycielem, potrafi wytłumaczyć dodać coś od siebie, a przy tym jest zabawny, dlatego te 3h mijały bardzo przyjemnie.
Mikołaj G

Było dobrze, bardzo dobrze oceniam pana Krzysztofa prowadzącego kurs z wosu, ponieważ był bardzo dobrze przygotowany i formuła również była bardzo przemyślana.
Olga L

Jestem zadowolona, kurs pozwolił mi powtórzyć dobrze materiał. Zajęcia w bezstresowej atmosferze
Barbara B

Jestem bardzo zadowolona z kursów. Uważam, że przygotowane przez państwa materiały są naprawdę niezwykle przydatne i ułatwiają mi naukę do matury.
Nela P

Świetni wykładowcy z fantastycznym poczuciem humoru, umiejący doskonale przekazać wiedzę. Gigantyczna ilość materiałów, która niesamowicie przydaje się do matury.
Rafał P

Najbardziej podobało mi się podejście nauczycieli, którzy zawsze byli w stanie pomóc, zadać coś dodatkowo lub sprawdzić dodatkowe prace zrobione przeze mnie. Atmosfera na zajęciach również była bardzo przyjazna, przez co całkiem przyjemnie przychodziło się na zajęcia.
Aleksandra A

Tak. Jestem bardzo zadowolona. Uczęszczałam jeszcze na inne kursy maturalne, lecz Collegium Novum były najlepsze! Wszystko mi się podobało, niczego bym nie zmieniła.
Adrianna S

Jestem zadowolony z zajęć w Collegium Novum. Wykładowcy bardzo merytoryczni. W sposób ciekawy przekazywali wiedzę. Nie było problemu z indywidualnym kontaktem z wykładowcami.
Filip M

Jestem bardzo zadowolona, niesamowicie mi pomogły. Bardzo podobał mi się sposób prowadzenia części wykładowych przez nauczycieli
Natalia K

Tak, jestem zadowolona, kurs bardzo dużo pomógł mi w nauce. Podobało mi się, duża ilość ćwiczeń oraz szczegółowo omawiane tematy
Iga D
Tak, jestem zadowolona. Podobało mi się zróżnicowanie zdań nie tylko ze względu na ich poziom trudności oraz elementy wykraczające poza podstawę programową. Podobało mi się tempo pracy dostosowane do poziomu i szybkości pracy grupy, nawet jeśli momentami byliśmy trochę do tyłu z materiałem :). Wszystko było prowadzone i tłumaczone jasno i zrozumiale. Duża ilość zadań pozwoliła na opanowanie materiału. Mam nadzieję, że dzięki temu zobaczę efekty na maturze.
Dominika F

Jestem bardzo zadowolona z kursów, napewno polecę te zajęcia moim młodszym znajomym
Aleksandra L

Kursy spełniły moje oczekiwania, zdecydowanie plusem były przygotowane materiały dla kursantów.
Aleksandra Z

Jestem bardzo zadowolona z kursów w Collegium Novum. Bardzo dobrzy nauczyciele prowadzą zajęcia w sposób zrozumiały i merytoryczny.
Edytha R

Jestem zadowolona, sposób prowadzenia zajęć (tłumaczenie - zadanie, znów tłumaczenie dalej i zadanie) z przeplataniem wszystkiego był bardzo dobry i efektywny, Pani prowadząca zajęcia bardzo dobrze i zrozumiale tłumaczy rzeczy, których osobiście nigdy do końca nie rozumiałam.
Aleksandra R

Jestem bardzo zadowolona z kursu w Collegium Novum. Kurs odbywa się po przez funkcjonalną naukę języka, bez zbędnego wkuwania słówek na pamięć. Podobało mi się prowadzenie zajęć po przez naukę na podstawie arkuszy maturalnych i zadań zbudowanych typowo pod maturę.
Maja K

tak, dobrze opracowane materiały i zorganizowanie nauczyciela pomogło mi uporządkować wiedze zdobytą w szkole
Julia J

Tak, jestem zadowolona. Bardzo przydatne zajęcia.
Julia P

Tak, jestem zadowolona. Udało mi się opanować materiały, które w szkole sprawiały mi ogromne problemy.
Aleksandra B

Jestem bardzo zadowolony z kursu matematyki podstawowej i chemii, zajęcia były ciekawie prowadzone szczególnie u dra Krzysztofa. Był bardzo zaangażowany i podawał sporo dodatkowych ciekawostek dotyczących chemii, bardzo przydatna powtórka.
Łukasz L

Tak, podobała mi się uporządkowana forma zajęć - to, że wszystko było dobrze rozplanowane tak, aby powtórzyć najważniejsze zagadnienia. Podobało mi się dobre tempo pracy przy dokładnym wytłumaczeniu wszystkiego
Katarzyna G

jestem bardzo zadowolony, dobre przygotowanie; wykładowcy zawsze gotowi do pomocy , natychmiastowe odpowiedzi na maile i pytania
Rafał K

Uważam, że zajęcia bardzo pomogły w przygotowaniach, wykładowca profesjonalista.
Bartosz R

Tak, kursy oraz materiały zapewnione przez Collegium Novum były przygotowane z zauważalną starannością. Zajęcia były prowadzone bardzo profesjonalnie. Prowadzący był zawsze świetnie przygotowany do zajęć.
Jędrzej K

Tak, jak najbardziej. Kurs był prowadzony zrozumiale z bardzo spokojnym wykładowcą. Wszystko było na dobrym poziomie, na ten moment nie ma rzeczy która bym poprawił.
Krzysztof S

Jestem bardzo zadowolona. Bardzo fajnie porządkowały wiedzę, uczyły trafiać odpowiednio w klucz na maturze i sprawiały, że musiałam uczyć się regularnie. Bardzo podobał mi się sposób w jaki nauczycielka tłumaczyła nam zagadnienia oraz to, że dużo czasu poświęcaliśmy na rozwiązywanie zadań i uczenie się trafiania w klucz
Zofia L

Jestem bardzo zadowolony z kursu. Bardzo dobrze przygotowane zajęcia z biologii.
Jakub P

Jestem całkiem zadowolony z zajęć, przede wszystkim ze względu na możliwość powtórzenia ważnych zagadnień na maturę oraz to, że na kursach wykładowcy skupiają się na rzeczach najważniejszych. Bardzo pomocne są materiały w moim przypadku szczególnie z geografii. Wykłady przebiegają sprawnie i są dobrze zorganizowane. Na kursie z matematyki na plus zasługuje bardzo duża ilość przerobionych zadań i wysoka efektywność pracy. Na geografii przydatne okazywały się rozwiązywanie zadań maturalnych i świetne materiały.
Jan J

Matematyka z panią Bożeną to złoto, najlepsza kobieta
Natalia B

Tak, jestem bardzo zadowolona z kursów. Sądzę, że pomagają zmotywować się do nauki do matury i stanowią ogromną pomoc w usystematyzowaniu swojej wiedzy.
Anna B

Jestem bardzo zadowolony z tego kursu. Na pewno polecę go młodszym znajomym.
Mateusz C

Jestem bardzo zadowolona z kursu geografii w Collegium Novum. Zajęcia prowadzone były bardzo profesjonalnie, nauczycielka wypowiadała się z pasją i chętnie przekazywała całą swoją wiedzę. Nie miałam najmniejszego problemu ze zrozumieniem materiału. Nauczyłam się bardzo dużo, a cała wiedza, którą zyskałam i materiały które otrzymałam na pewno przydadzą się przy zdawaniu matury.
Jasmine I

Tak, cieszę się że zapisałam się na kursy. Materiały, które dostawałam są dla nadal w czasie nauki do matury bardzo przydatne.
Weronika K

świetne powtórzenie z biologii skondensowany materiał; przyjemnie było
Julia G

Jak najbardziej jestem zadowolona z kursu, bez problemu byłam w stanie zrozumieć wszystkie zagadnienia, co na pewno ułatwił mi Pan prowadzący kurs, który w klarowny sposób odpowiadał na wszystkie zadawane przeze mnie pytania. Możliwość odrobienia kursu w innym terminie niz zaplanowany również jest wielkim plusem.
Maria Z

Jestem bardzo zadowolona z kursu zarówno geografii jak i matematyki. W szkole nie miałam omówionej nawet połowy informacji, których dowiedziałam się na zajęciach w CN. Dodatkowo nauczyciele podczas zajęć zwracali także uwagę do czego powinniśmy przykładać szczególną uwagę podczas rozwiązywania arkuszy. Na każdych zajęciach była miła, przyjazna atmosfera, której tak bardzo brakuje w zwykłej szkole.
Katarzyna K

Tak, jestem zadowolony z kursów, zdecydowanie pomogły w przygotowaniach do matury.
Wiktoria K

Tak, jestem bardzo zadowolona. Osobiście jestem osobą, której trudno zmotywować się do regularnej nauki, ale dzięki kursowi nie miałam z tym problemów.
Oliwia L

tak, zajęcia były prowadzone w sposób jasny i zrozumiały
Jakub K

Jestem bardzo zadowolona z kursów CN. Przyszłam z nadzieją, że chociaż w jakimś stopniu okiełznam chemię na maturę, nie zawiodłam się, Pani Agnieszka cierpliwa wytłumaczyła mi jej podstawy, pokazała na co zwracać uwagę i na jakie pułapki uważać, oswoiła ze sposobami rozwiązywania zadań.
Cierpliwość Pani Agnieszki, tłumaczenie tej samej rzeczy nawet kilka razy aby w końcu zagnieździła się w głowie :) zwracanie uwagi na pułapki czyhające na maturze, dobra organizacja tematów, dużo zadań praktycznych, przydatny podręcznik.
Anna S

Tak jestem bardzo zadowolona, trafiłam na wspaniałego nauczyciela, który w sposób jasny i dokładny zawsze omawiał temat.
Weronika K

Jestem zadowolony. Dobre materiały i dobrze prowadzone zajęcia
Jan A

Tak, kurs był prowadzony w bardzo ciekawy i interesujący sposób
Sandra J

Abstrahując od obecnej sytuacji i faktu, że duża część kursu musiała być prowadzona w sposób zdalny, to tak, jestem całkiem zadowolony. Pani Bożena jest cudownym nauczycielem i tak, jak opowiadała mi siostra, zachęca do nauki przedmiotu, za którym normalnie nie przepadam. Poza tym super jest wszystko zorganizowane i dzięki temu nie muszę się bać, że o czymś zapomnę czy nie wyrobię się z materiałem.
Najbardziej podobało mi się to, że Pani starała się chronologicznie iść z materiałem, konsekwentnie przerabiając każdą z epok. Jednocześnie nie było nudno, bo raz Pani dzieliła się jakimiś ciekawostkami, raz rzucała jakiś dowcip, a innym razem dzieliła się osobistymi uwagami na dany temat. Dodatkowo Pani Bożena dbała o różnorodność ćwiczeń (trochę teorii z epoki, a trochę ćwiczeń językowych). Zmieniłbym jedynie to, żeby Pani wymagała częściej prac pisemnych, bo mnie np. brakowało czasami motywacji, żeby samemu z siebie napisać rozprawkę. Inaczej by było, gdyby Pani ustaliła "deadline" i w ogóle. Z drugiej strony Pani tego nie robiła, bo nie chciała nas zmuszać do niczego, licząc na naszą rzetelność.
Jan S

Tak, jestem bardzo zadowolona. Chemię organiczną udało mi się ogarnąć tylko dzięki kursom w Collegium Novum, dodatkowo przygotowane dla nas materiały w formie podręczników są świetnym podsumowaniem! Na matematykę dzięki prowadzącej udało mi się spojrzeć inaczej, z większym luzem i prostszymi rozwiązaniami niż uczą nas w szkole, co jest bardzo ważne w rozwiązywaniu zadań. Na biologię chodziłam z przyjemnością, prowadząca mówiła o wielu aspektach pominiętych w podręcznikach, o błędach w rozwiązywaniu zadań, ale przede wszystkim udało nam się powtórzyć cały materiał, którego jest naprawdę dużo! Każdy z prowadzących chętnie odpowiadał na różne pytania i rozwiewał wszelkie wątpliwości, tak żeby każdy mógł zrozumieć. Podobało mi się zaangażowanie prowadzących, którzy chętnie odpowiadali na wszystkie wątpliwości i mieli cierpliwość do naszych czasem głupich pytań. Tłumaczyli aż do momentu, gdy każdy zrozumiał zagadnienie
Małgorzata S

Jestem bardzo zadowolony, widać, że wykładowcy byli przygotowani do każdych zajęć, przekazywali wiedzę najlepiej jak potrafili
Juliusz G

Podoba mi się duża ilość zadań maturalnych odpowiadających tematowi który właśnie omawiamy na kursach. Daje to świetny pogląd na to jak to może wyglądać na maturze.
Szymon O

Podobało mi się tempo i sposób przekazywania wiedzy, to mój drugi rok uczęszczania na kursy i to dzięki nim czuję się przygotowana do matury
Dorota F

Tak, jestem zadowolona z kursów w Collegium Novum. Pomogło mi to bardzo w przygotowaniach i zmotywowało do samodzielnej pracy.
Dominika S

Bardzo, jako że przygotowywałam się do przedmiotu którego nie mam w szkole te kursy były dla mnie ogromną pomocą. Nie wyobrażam sobie przygotowania do matury bez pani Anny.
Urszula M

Zdecydowanie, dzięki kursom udało mi się przerobić cały materiał z matematyki w terminie, moja nauczycielka - super energia, świetnie tłumaczyła
Maria G

Tak, jak najbardziej. Mimo trudnej sytuacji uważam, że Collegium Novum dało radę. Jedyne co bym zmieniła to większy porządek w plikach udostępnianych na dzienniczku. Nie były one po kolei i czasami naprawdę ciężko było się zorientować który plik jest do czego i w jakiej są kolejności, a także nie zawsze pliki były wstawiane w odpowiednim momencie (jedne materiały pominięte), ale dzięki bardzo dobremu kontaktowi z sekretariatem CN wszystko było naprawiane bardzo szybko, ogólnie jestem bardzo zadowolona.
Agnieszka B

Jak najbardziej! Dzięki tym kursom uporządkowałam moją wiedzę oraz duża ilość zadań maturalnych pozwoliła mi na przygotowanie się do formuły egzaminu
Kinga G

Jestem zadowolona z kursów w Collegium Novum. Zajęcia ułatwiły mi powtarzanie materiału do matury i pomogły uporządkować wiedzę zdobytą w szkole.
Weronika N

Tak, z wielką chęcią uczęszczałam na zajęcia! Pani Agnieszka G w super interesujący sposób prowadziła wykłady, dużo materiałów, dużo dyskusji, ogólnie warto nawet w celach czysto hobbistycznych
Olga T

Matematyka z Panem Piotrem i chemia z Panią Agnieszka najlepsze. Wszystko wytłumaczone jasno, bez problemu wytłumaczenie jeszcze raz. 
Adriana W

Tak, materiał bardzo przystępny i klarowny, idealnie uporządkował to co miałam w głowie. Do tego trafiłam na wspaniałą nauczycielke która potrafi zainteresować tematem i dorzuca wiele od siebie
Małgorzata C

Tak, Pan krzysztof to świetny wykładowca
Franciszek A

Jestem jak najbardziej zadowolona z kursów. Bardzo podobało mi się podejście wykładowców do nas oraz forma prowadzonych zajęć. Nauka do matury dzięki nim nie była męcząca, a przyjemna. Z chęcią chodziłam na zajęcia, a 3 godzinne "maratony" zlatywały jak 45 minutowa lekcja.
Patrycja G

tak jestem, powtórzenie było intensywne jednocześnie ciekawe
Natalia S

Tak. Nauczyciele byli bardzo mili, profesjonalni, z pasją podchodzili do przekazywania wiedzy kursantom.
Tymoteusz K

Tak, bardzo pomogły mi w utrzymaniu systematycznej nauki tym bardziej, że maturę pisałam rok temu a w tym roku przystępuje po raz kolejny.
Justyna S

Tak, jestem zadowolona z kursów w Collegium Novum. Te zajęcia pozwoliły mi na dogłębne powtórzenie i zebranie materiału do matury. Myślę, że dzięki nim czuję się dobrze przygotowana do matury i będę mogła ją zdać na zadowalającym dla siebie pozimie.
Ewa R

jestem bardzo zadowolona dzięki Pani Ani nauczyłam się więcej przez ten rok niż przez całe 3 lata w szkole średniej ;)
Julia W

Jestem zadowolony z kursów. Jest to solidna powtórka przed maturą.
Filip S

Tak, kurs był naprawdę przyjemny. Mimo epidemii, zostałam zaopatrzona w odpowiedni materiał i nagrania głosowe tłumaczące wybrane polecenia. Dodatkowo, w przypadku problemu, mogłam się zwrócić do prowadzącego mailowo i od razu otrzymywałam odpowiedź.
Agnieszka B

Tak, jestem zadowolona. Zajęcia dużo i dały i wiele można się było na nich nauczyć.
Paulina T

Tak. Uważam, że kursy były prowadzone na wysokim poziomie.
Ewelina P

Jestem zadowolony z kursow w Collegium Novum. Zajecia przebiegaly w milej atmosferze. Laczenie wykladow i cwiczen bylo swietne. Materialy zamieszczane na dzienniczku byly bardzo pomocne. Super, ze nawet podczas kwarantanny CN dbalo o swoich kursantow.
Piotr S

Tak. Zajęcia były prowadzone rzetelnie i ciekawie.
Thao V

Jestem bardzo zadowolona z kursów. Na pewno polecę je znajomym.
Hanna W

Tak jestem, bardzo zadowolona. Czuję się lepiej przygotowana - dziękuję :)
Łucja J

Tak, jestem zadowolona. Kurs bardzo mi pomógł w przygotowaniach do matury. Sama nigdy bym się nie zmotywowała do takich powtórek. Zajęcia były prowadzone w bardzo uporządkowany sposób; dokładnie omawiane zagadnienia bez zbędnych informacji.
Karolina C

Jestem zadowlowlna, formma zajec byla super prowadzona
Aleksandra L

Jestem zadowolona. Prowadzący bardzo dobrze tłumaczyli cięższe zagadnienia i z chęcią odpowiadali na wszystkie pytania.
Wiktoria M

Tak, jestem bardzo zadowolona, kursy bardzo pomogły mi oswoić się z formą zadań maturalnych
Malwina T

Jestem bardzo zadowolona z kursów. Były prowadzone na najwyższym poziomie profesjonalności. Korzystanie z efektywnych metod nauczania, dostarczanie materiałów, dodatkowe kursy z skutecznej nauki i zarządzania czasem, spokojne i rzetelne podejście nauczycieli oraz ich otwartość na pytania i sugestie uczniów. Bardzo mi się podobało tempo zajęć, szybkie powtórki teoretyczne na początek, różnorodność zadań i fajne nastawienie prowadzącego.
Maria D

Chodziłam do collegium również w drugiej klasie. Jestem raczej zadowolona. Mam na koncie trzy kursy (polski w tym i zeszłym roku i wos). Niestety nie pamiętam nazwiska Pani od polskiego. Prowadziła zajęcia w piątki od 16:30 i była G E N I A L N A
Maria K

Tak, bardzo dobrze poprowadzone, dobra atmosfera.
Martyna M

Tak, jestem bardzo zadowolona. Świetnie skondensowanie materiału i ćwiczenia maturalne. Podobali mi się nauczyciele, ich pozytywna energia, poczucie humoru i umiejętność tłumaczenia w prosty i przystępny sposób zagadnień.
Paulina L

Tak, bardzo pomogły mi uporządkować cały materiał
Weronika K

Tak, uważam, że kursy bardzo dużo mi pomogły. Rozwiązywanie zadań maturalnych to idealna forma nauki do matury. Podejście nauczycielki, Pani bardzo profesjonalnie podchodzi do każdych zajęć. Co mi się również podobało to to, że Pani podawała łatwe sposoby na zapamiętanie różnych zagadnień.
Julia B

Jestem bardzo zadowolona. Wykłady były prowadzone w bardzo przystępny i zrozumiały sposób. Przekazane informacje zawierały więcej szczegółów niż można było się spodziewać. Zadania z materiałów również były bardzo przydatne w nauce.
Natalia W

tak, Pani Ewa to wybitny fachowiec i nauczyciel z powołaniem.
Piotr Ż

tak ponieważ potrzebowałam takich zajęć aby napisać maturę z rozszerzonej biologii
Dominika D

Pani Agnieszka miała ogromną wiedzę, prowadziła zajęcia w sposób przemyślany i rzeczowy. W trakcie kursu miałam poczucie, że mogę zgłosić każde pytanie i otrzymam na nie odpowiedz, nawet jeśli wymagałoby to poświęcenia mi chwili czasu przez Panią po zajęciach
Julia K

Tak, dzięki kursowi mogę kompleksowo przygotowywać się do matury z historii sztuki, mimo że tego przedmiotu nie ma w ofercie mojego liceum.
Aleksandra R

Tak jestem bardzo zadowolona, nauczyłam się wielu ważnych zagadnień, których niestety nie poznałam w Szkole. Zajęcia on line były bardzo pomocne, gdyż z powodu epidemi była to dla mnie jedyna forma nauki matematyki ( brak zajęć ze szkoły )
Natalia G

Tak, jestem bardzo zadowolona. Uważam, że wszystko zostało zorganizowane w najlepszy możliwy sposób.
Małgorzata G

Owszem, jestem z odbytego przeze mnie kursu zadowolony. Nakreślił mi on drogę przygotowań, a także dzięki niemu zaczynam szkicować w głowie zarysy poprawnych odpowiedzi maturalnych oraz zwracać uwagę na rzeczy, które przedtem mi umykały
Kamil S

Jestem zadowolona. Treści były przekazywane w sposób jasny i przejrzysty. Do rozwiązywania było dużo zadań co jest najważniejsze.
Weronika R

tak, prowadzący dobrze przekazał wszystkie informacje, był wyrozumiały i dokładny, materiały papierowe i online bardzo mi pomogly
Gabriela W

Tak, zajęcie prowadzone bardzo zrozumiale. Super pod maturę.
Karolina W

Tak. Kurs bardzo pomógł mi w przygotowaniach do poprawy matury. Dzięki niemu mogłam zdobywać cenną wiedzę i wrócić do szkolnej ławki, po skończonym liceum.(co umożliwiło mi systematyczną pracę)
Alicja K

Tak, jestem bardzo zadowolona. Super nauczyciele i super tłumaczą, zawsze jeśli sie czegoś nie rozumie, pytają i wyjaśniają.
Alicja M

Jestem zadowolona z kursów, ponieważ posiadacie państwo dobrą organizację i miłych nauczycieli z dużą umiejętnością klarownego przekazywania wiedzy.
Barbara J

Tak, wiedza powtórzona od samych podstaw co pozwoliło nadrobić braki w materiałach przerabianych w szkole. Spotkania motywowały do nauki nawet w momentach największego zmęczenia, a wykładowcy- właściwi ludzie na właściwym miejscu (Pani z geografii, i Pan z wosu) z mojego doświadczenia. Posiadanie drukowanych materiałów z cała wiedza skonsolidowana kawa na ławę pozwoliło na samodzielne powrócenie do całego materiału. Pozytywne doświadczenie.
Oprócz części wykładowych prowadzonych przez nauczycieli, podczas samodzielnego rozwiązywania zadań można było podejść i poprosić o wytłumaczenie niezrozumiałej części materiału. Zajęcia były bardzo interaktywne- sprawdzanie zadań dopiero po tym jak wszyscy skończyli je rozwiązywać samodzielnie pozwalało dobrze sprawdzić wiedzę
Agnieszka R

Najbardziej podobało mi się dbałość o to aby każdy uczeń zrozumiał temat. Wykładowca tłumacząc temat zwracał się do całej grupy a nie tylko do pierwszych ławek jak to jest najczęściej w szkołach.
Mateusz K

Lekcje były prowadzone w bardzo zrozumiały sposób. Nauczyciele potrafili przekazać wiedzę w sposób prosty i zrozumiały. Atmosfera na zajęciach była przyjemna.
Julia P

Tak jestem zadowolony, materiał został szczegółowo przerobiony
Szymon P

Jestem zadowolona, pozwoliły mi one przerobić materiał, który nie został zrealizowany w szkole. Niestety sytuacja nie pozwoliła na kontynuację zajęć w konwencjonaly sposób i spotykanie się na zajęciach. Pani, z którą miałam zajęcia jest bardzo dobrym pedagogiem, cudownie, w prosty i zrozumiały sposób przekazującą wiedzę.
Aleksandra W

Tak, jestem bardzo zadowolona z kursów. Brałam udział w poniedziałkowych zajęciach z matematyki rozszerzonej, oraz sobotnich z polskiego rozszerzonego. Obydwa zajęcia były prowadzone w bardzo profesjonalny sposób i naprawdę przygotowały mnie do matury. Szczególnie zadowolona jestem jednak z zajęć z języka polskiego z Panią Ewą, ponieważ poza zdobyciem tam wiedzy potrzebnej do matury, spędziłam tam wspaniale czas i nie miałam najmniejszego problemu z porannym, sobotnim wstawaniem na te zajęcia.
Aleksandra W

Tak. Uwazam ze kurs pomógł mi usystematyzowac wiedze, skupić się na poszczególnych zadaniach. Także w tym trudnym czasie dostęp do plików jest też dla mnie bardzo ważny I pomocny
Klaudia P

Tak, kursy CN bardzo pomagają i rozjaśniają trudniejsze zadania.
Weronika S

tak, jestem zadowolona szczególnie z zajęć geografii
Maja N

Tak ułatwiło mi to znalezienie zakresu materiału który nie jest jeszcze dopracowany przezemnie
Mateusz K

Tak, jestem zadowolna. Uważam, że kurs dużo mi dał i pomógł w nauce do matury
Karolina W

Jestem zadowolona, kursy pomogły mi w przypomnieniu wielu informacji oraz zmotywowały m ne do rozwiązywania zadań
Julia H

Jestem zadowolony, kursy były merytoryczne oraz treściwe.
Szymon P

Jestem bardzo zadowolona, umożliwiły mi one poszerzenie wiedzy i powtórkę materiału.
Paulina J

Tak, kursy spełniły moje oczekiwania.
Dawid S

Tak, kurs był pomocny, nauczyłem się na nim przede wszystkim funkcji kt,óre były dla mnie działem nie do opanowania
Mikołaj

Tak, nauczyciele prowadzą zajęcia bardzo zrozumiale i dokładnie.
Izabela S

Jestem zadowolona, otrzymałam dużo dodatkowych zadań i ćwiczeń
Dagmara K

Tak, jestem zadowolona z kursu. Pomogło mi to w regularnym powtarzaniu materiału do matury.
Aleksandra T

Jestem zadowolony, że udało mi się w ostatniej chwili zapisać na kurs
Alan V

Tak kursy były bardzo ciekawe dużo można się na nich dowiedzieć oraz powtórzyć. Bardzo wysoki poziom prowadzenia
Antoni D

Tak, jestem zadowolona. Kurs pełen przydatnych informacji i wskazówek dotyczących egzaminu dojrzałości.
Martyna S

Tak, mimo, że musieliśmy wcześniej skończyć spotkania, to nie zostaliśmy zostawieni z niczym, a na kursach zawsze wychodziło się z dużą i poukładaną wiedzą.
Weronika D

Tak, jestem zadowolona z kursów Collegium. Z pewnością nauka była ciekawsza i bardziej efektywna.
Karolina D

Jestem zadowolona, dzięki kursowi uczyłam się systematycznie, a otrzymane materiały są bardzo przydatne. Do tego świetny nauczyciel, który tłumaczył materiał ciekawie i zrozumiale.
Julia B

Tak. Kursy były przeprowadzane w miłej, bezstresowej atmosferze, a przekazana wiedza na dłużej zostawała w pamięci.
Aleksandra R

Jestem zadowolona z kursu. Głównie to zasługa mojej nauczycielki Anety, która była niezwykle cierpliwa i wyrozumiała i nie zniechęcona milczeniem uczniów:). Świetnie tłumaczyła, nie uznając z góry, że coś wiemy, co dla mnie było idealne.
Maria K

jestem zadowolona, zajęcia pozwoliły mi powtórzyć materiał z trzech lat liceum i usystematyzować moją naukę.
Anna S

Zarówno kurs z matematyki jak i polskiego podstawowego były prowadzone, mimo pracy zdalnej, w bardzo zrozumiały oraz uporządkowany sposób.
Antoni W

Jestem zadowolona, zajęcia mi się podobały.
Luiza K

Tak miła atmosfera super wykładowca wiele wyciągnięte z zajęć i polubiłem geografię jeszcze bardziej
Jakub M

Jestem zadowolona. Bardzo mi się podobała forma zajęć oraz wykładowcy prowadzący zajęcia.
Bianka A

Jestem bardzo zadowolona, szczególnie z kursu OT z matematyki. Uważam, że prowadzący- Pan Piotr jasno i rzeczowo tłumaczył wszystkie zagadnienia. Zwracał uwagę na rzeczy istotne z punktu widzenia matury. Szczególnie doceniam to, że podał nam maila, dzięki czemu, kiedy mieliśmy problem z zadaniem, mogliśmy pisać, a odpowiedź dostawaliśmy tego samego lub następnego dnia.
Maria P

Tak, fajna atmosfera panowała na lekcjach. Mimo, że geografii nie miałam na swoim profilu w liceum i myślałam, że ciężko będzie w niecały rok ogarnąć materiał ale dałam radę :)
Weronika K

jestem jak najbardziej zadowolony - szczególnie doceniam poziom wykładowcy, oraz skoroszyty z zadaniami dobrze przygotowującymi na co zwracać uwagę w zadaniach.
Jakub B

Osobiście jestem bardzo zadowolony z tych zajęć. Najbardziej jestem zadowolony z zajęć z matematyki PR. Super wykładowcy i cała atmosfera na zajęciach. Na pewno poleciłbym CN moim znajomym.
Rafał M

Jestem zadowolona z kursów Collegium Novum. Pomimo napotkanych trudności wiążących się z obecną sytuacją, kursy zostały poprowadzone z pełnym profesjonalizmem.
Weronika S

Tak. Przygotowywałam się do matury samodzielnie, od zera, i kursy bardzo pomogły mi przyswoić i usystematyzować widzę.
Magdalena P

Tak, mimo trudnej sytuacji związanej z pandemią dostajemy materiały i regularnie pracujemy.
Zuzanna M

Jestem zadowolona. Pani, która prowadziła zajęcia w bardzo zrozumiały sposób tłumaczyła materiał.
Wiktoria P

Tak, jestem zadowolona. Kursy pomogły mi uporządkować informacje w głowie oraz pozwoliły na stworzenie efektywnego planu powtórek do egzaminu.
Michalina W

tak, jestem dobrze poprowadzone
Katarzyna K

Tak, myślę, że zajęcia dużo ułatwiają, wykładowcy lubią swoją pracę i potrafią przekazywać swoją wiedzę. Zajęcia pomagają już od początku roku szkolnego systematycznie się przygotowywać do matury.
Agnieszka S

Jestem bardzo zadowolony z kursu. Tematy były przekazywane w bardzo przystępny sposób, nie zabrakło też wielu analogii, które pozwalały lepiej zrozumieć zagadnienie :) Najbardziej podobały mi się jasność i klarowność przekazu oraz tempo prowadzenia zajęć
Piotr W

Zdecydowanie jestem zadowolona z kursu. Pozwolił mi on na bezstresowe przygotowanie się do matury z matematyki rozszerzonej. Bardzo podobało mi się to, że na spokojnie pracowaliśmy z materiałem, zwracaliśmy uwagę na najważniejsze elementy oraz krok po kroku tłumaczyliśmy każde zadanie, z którym był problem.
Kinga O

Tak, zajęcia były prowadzone na wysokim poziomie i bardzo mi pomogły. Bardzo podobała mi się praca na licznych zadaniach np. z ubiegłych matur tak jak robiliśmy to na historii, i praca na tekstach na polskim rozszerzonym
Aleksandra Z

Tak, ponieważ dostałam dużo przydatnych materiałów a ponadto kurs był bardzo intensywny. Atmosfera była bardzo przyjazna, dzięki czemu czułam się bardziej zmotywowana.
Ewelina L

tak, uważam, że zajęcia dużo mi pomogły, nauczycielka robiła pomocne notatki
Maria K

Tak jestem bardzo zadowolona. W zeszłym roku szukając informacji o jak najlepszych kursach również trafiłam na stronę collegium, wszystko co było opisane przez kursantów to prawda. Nauczyciele mają pasję a do tego cierpliwość w wytrwałej nauce.
Gabriela P

Tak. Uwielbiałam chodzić na zajęcia maturalne do Pani MOniki
Aleksandra E

Jestem bardzo zadowolony z kursów. Miłe nauczyciele, dokładne wyjaśnienie.
Dmytro O

Tak, lekcje prowadzone były w zrozumiały i profesjonalny sposób.
Mikołaj G

Tak! Kurs świetnie przygotowany, wspaniały wykładowca. Podczas spotkań wyczerpująco i na temat zostały nam przekazane wszystkie potrzebne informacje jednocześnie nie robiąc z tego materiału nie do powtórzenia czy przećwiczenia w domu. Zapisując się na kurs nie miałam żadnych oczekiwań, ale collegium novum przerosłoby je kilkakrotnie. Jestem bardzo zadowolona. Zajęcia były intensywne, treściwe, na temat z nutką humoru. Nic dodać, nic ująć, idealne i perfekcyjne zajęcia z historii.
Magdalena S

Tak, jestem zadowolona. Wykłady prowadzone były z entuzjazmem, z pasji, a nie obowiązku, każda wątpliwość uczniów zostawała rozwiewana, a wykładowcy (+sekretariat) byli bardzo pomocni w wszelkiego rodzaju sprawach. Podobało mi się to, że wykładowcy naprawdę chcieli przekazać swoją wiedzę, nie "przynudzali", angażowali uczniów i oprócz klasycznego wykładu zachęcali do samodzielnego myślenia na dany temat.
Klaudia F

Jestem bardzo zadowolony, nauczyciele zawsze jasno odpowiadali na zadawane pytania, wyjaśniali wszystkie szczegóły i zwracali uwagę na najważniejsze rzeczy, a także informowali czego raczej na maturze nie będzie. Bardzo dużym plusem były także materiały.
Aleksander G

Jestem zadowolona, odświeżyłam cały materiał z biologii oraz przyswoiłam nową wiedzę z zakresu biologii.
Karolina G

Tak, jestem bardzo zadowolony z kursów.Uważam, że jestem dobrze przygotowany do matury z fizyki dzięki nim. Bardzo podobała mi się różnorodność zadań oraz materiały przygotowane dla uczestniów.
Daniel K

dobrze zorganizowane, szybka reakcja z pańskiej strony na sytuacje z epidemia
Oleksandra R

Tak, jestem bardzo zadowolona. Nauczyciele są bardzo mili i dzięki nim niektóre zagadnienia stały się jaśniejsze. Najbardziej podobała mi się fajna atmosfera, w której mi nie przyszło pracować w mojej szkole.
Patrycja G

Polski jako przedmiot w szkole nigdy nie był moim ulubionym. Nie przykładałam się do niego, dzięki kursowi poprawiłam swoją wiedzę, zdobyłam wiadomości dzięki, którym myślę, że maturę 2020 zdam bez problemu
Barbara M

Tak, podobały mi się kursy. Dużo z nich wyniosłam
Zofia K

Tak, podejście nauczycielki było odpowiednie, można było liczyć na dokładne wyjaśnienie każdego zagadnienia.
Berenika J

Tak, jestem bardzo zadowolony z kursów przygotowujących do matury 2020. Wykładowca prowadzi zajęcia w sposób profesjonalny, skupia uwagę kursantów na najistotniejszych aspektach danego tematu. W razie jakichkolwiek wątpliwości chętnie służy pomocą.
Adam S

Tak jestem, zajęcia pozwalają uporządkować materiał i w sposób konkretny przygotować się do egzaminu.
Magdalena P

Tak jestem zadowolona, zajecia były ciekawe i przydatne. Materiały były dobrze przygotowane i zostały szczegółowo omówione. Zadania pod materiały również były bardzo pomocne. Najbardziej mi się podobał sposób przedstawienia tematu. Było konkretnie i na temat.
Tamari T

tak, nauczyciele przekazywali wiedze w ciekawy sposób.
Agata M

Tak, bardzo dobrze prowadzone, poradzili sobie również w czasie kwarantanny
Olga K

Jestwn zadowolony z kursu, uważam że po nich jestem lepiej przygotowany do matury niż gdybym uczył się sam, lub korzystał z zajęć szkolnych. Zajęcia były prowadzone w sposób ułatwiający zrozumienie nawet trudnych zagadnień. Uważam że kurs ten zdecydowanie zwiększa szanse na lepsze podejście do egzaminu maturalnego.
Wiktor W

tak, myślę, że było to dobre przygotowanie do matury
Katarzyna T

tak, umożliwiają szybką powtórkę materiału i doćwiczenie danego tematu
Julia L

Tak jestem, bardzo mi pomogły w przygotowaniach.
Faustyna W

Jestem bardzo zadowolona, kurs z języka angielskiego bardzo mi pomógł i czuję, że poziom mojego angielskiego znacznie się podniósł.
Zuzanna K

Tak, wspaniała kadra
Cezary G

Tak, jestem zadowolona z kursów ponieważ dzięki nim czuje się pewniejsza swojej wiedzy, bo czuje ze jest usystematyzowana.
Julia P

tak jestem, kursy byly przyjemne i pomagaly w powtorzeniu materialu
Adrianna P

Tak jestem bardzo zadowolony :) Jestem absolwentem, który poprawia biologię więc ten kurs był dla mnie idealny - przypomnienie sposobu rozwiązywania zadań maturalnych z egzaminatorem :)
Maciej P

Kursy były prowadzone w sposób jasny i zrozumiały, łączenie wykładów i ćwiczeń było bardzo skutecznym sposobem powtórki materiału. Prezentacje z biologii i ich omówienie odbywało się na wysokim, przyjemnym w przyswojeniu poziomie.
Katarzyna O

Kursy prowadzone są przez super nauczycieli, a materiały przygotowywane są w bardzo rzetelny sposób pozwalający na dokładną powtórkę do matury. Zajęcia pozwoliły mi nadrobić zaległy materiał ze szkoły i zmotywowały mnie do nauki, która byłaby o wiele trudniejsza i zapewne trwała by dłużej, gdym musiał uczyć się samemu.
Robert W

Jestem zadowolona z całorocznego kursu z języka polskiego z Panią Ewą - świetnie, ciekawie prowadzone, Pani wszystko tłumaczyła, podkreślała ważne rzeczy i wszystko było takie, jakie powinno być. Ostatnie zajęcia w formie online również były odpowiednie. Jestem w 100% zadowolona.
Maria W

Jestem zadowolony. Miła atmosfera i prowadzący. Można wiele powtórzyć i nauczyć się nowych rzeczy.
Arkadiusz K

Tak jestem zadowolona, były one prowadzone bardzo dobrze. Wszystko było dobrze tłumaczone oraz atmosfera również była bardzo przyjemna.
Gabriela J

Bardzo fajne kursy
Barbara S

Do Collegium Novum uczęszczałam na kursy z historii, wos-u i języka polskiego na poziomie rozszerzonym. Z wszystkich zajęć jestem bardzo zadowolona i chociaż wybuch pandemii uniemożliwił nam uczęszczanie na zajęcia, Panie wykładowczynie świetnie poradziły sobie w prowadzeniu zajęć online, które okazały się nie mniej efektywne.
Joanna M

Tak, czuje się lepiej przed maturą. Głównie jeżeli chodzi o sposób rozwiązywania zadań. Pani nauczycielka prowadząca zajęcia widać ze zna się na sposobie oceniania co bardzo mi się podobało.
Julia B

jestem bardzo zadowolony kursy na wysokim poziomie
Franciszek S

Tak, jestem zadowolona z zajęć. Kurs rozszerzony z matematyki z Panią Bożeną oraz kurs rozszerzony z angielskiego z panią Moniką był przeprowadzany zrozumiale, widziałam efekty i na pewno nie brakowało poczucia humoru, zajęcia na pewno nie były nudne. Zdecydowanie poleciłabym kursy z obiema Paniami.
Alicja N

Tak, dzięki nich byłam w stanie sobie wszystko w głowie poukładać.
Emilia K

Tak, Pani profesor w jasny i przejrzysty sposób tłumaczyła wszystkie zagadnienia, czy czym była bardzo pomocna i uprzejma.
Arnold M

tak, zajęcia były bardzo dobrze i merytorycznie prowadzone
Oliwia K

Jestem zadowolona. Kursy mi bardzo pomogły w przygotowaniach do matury. Wykładowcy byli cały czas dostępni dla nas. Jak mieliśmy jakiś problem zawsze mogliśmy się zwrócić do nich, wiedząc, że nam pomogą.
Karolina D

Tak. Uważam, że kursy utrwaliły moją wiedzę i poszerzyły ją. Najbardziej podobały mi się wykłady oraz brak przymusu odpowiedzi i ocen. Forma luźniejszej konwersacji z wykładowcą była bardzo ciekawa i bezstresowa. Poza tym papierowe materiały w zbliżonej do matury formie oswajały z arkuszami i pozwalały na sprawdzenie swojej wiedzy i ćwiczenia.
Patrycja Z

Dzięki kursom czuję się zdecydowanie pewniej i lepiej przygotowana do matury. Co więcej, nie stresuję się egzaminem aż tak bardzo.
Klaudia J

Jestem zadowolona z kursów Collegium Novum, przede wszystkim dzięki dużej ilości materiałów, jakie dostawaliśmy i możliwości oswojenia się z zadaniami maturalnymi.
Aleksandra O

Jestem zadowolony. Nie spodziewałem się tak świetnych kursów. Polecam.
Michał C

Jestem zadowolona z kursu. Prowadzący Ostatniego Treningu z matematyki rozszerzonej (pan Piotr) miał świetne podejście do kursantów i wykazywał się cierpliwością, tłumaczył bardzo zrozumiale, a przy tym zwięźle.
Aleksandra Z

kursy na wysokim poziomie, wszystko tak jak powinno być
Marcin Z

Tak, jestem bardzo zadowolona. Świetny kontakt z wykładowcą oferującym pomocne wskazówki w przygotowaniach, ale przede wszystkim swoją pomoc i zaangażowanie. Wykłady prowadzone z ogromną pasją, w sposób bardzo interesujący. Jestem przekonana, że kurs pomoże mi dobrze przygotować się do egzaminu maturalnego. Serdecznie polecam kolejnym rocznikom.
Zuzanna O

Uczęszczając na zajęcia z chemii mogłem nadrobić zaległości ze szkoły i usystematyzować swoją wiedzę. Materiał był realizowany rzetelnie i dokładnie. Na zajęciach pani prowadząca zwracała szczególną uwagę na sposób zapisu rozwiązań w odniesieniu do klucza egzaminacyjnego.
Wojciech P

Jestem zadowolona z kursów, pomagają usystematyzować pracę i spojrzeć na material w "maturalny" sposób. Uczęszczałam na zajęcia w sobotę i po zaledwie trzech godzinach miałam wrażenie, że była ona szóstym dniem w tygodniu roboczym. Kurs byl intensywny i co ważniejsze produktywny
Paulina L

Tak, kursy (pomimo koronawirusa) nauczyły mnie bardzo dużo. Jestem bardzo zadowolona. Zajęcia z panem Krzysztofem z Wosu były świetne. Zawsze w interesujący sposób prowadził lekcje a plan pracy był przejrzysty i wszytko przekładało się na lepsze wyniki. Bardzo podobały mi się jego prezentacje oraz wspaniale filmiki które nagrała dla nas podczas kwarantanny.
Rozalia R

Tak jestem bardzo zadowolona. Kursy bardzo mi poukładały wiadomości z ostatnich 3 lat
Klaudia B

tak jestem zadowolona z kursów, były pomocne w czasie przygotowywania do matury jako powtórzenie ale i jako zdobycie nowych informacji.
Julia W

Jestem bardzo zadowolony, materiał był przedstawiany w przystępny i zrozumiały sposób.
Antoni W

Tak, wiedza była przekazywana w bardzo fajny sposób
Oskar S

Tak, wszystko było dobrze zorganizowane, nauczyciel jasno tłumaczył. Czasami przechodzenie z zadania do zadania lub z przykładu do przykładu odbywało się trochę za szybko, ale też byłam na to gotowa, ponieważ, to jednak bardzo dużo materiału do przerobienia w krótkim czasie. Dołączyłam później, ale dostałam wszystkie zaległe materiały. Ogólnie kurs pomógł mi przypomnieć sobie dużo ważnych zagadnień z matematyki, więc jestem zadowolona :) Jedyne, co mogłabym zmienić, to czcionka w skrypcie i materiałach, trochę "niewygodnie" się je czytało :)
Marcelina D

Jestem zadowolony z kursu. Zajęcia były prowadzone w sposób intensywny i przekazywały wiele informacji
Jacek K

Tak, jestem bardzo zadowolona. Na zajęciach panowała przyjazna atmosfera, a wiedza byla przekazywana w bardzo profesjonalny sposób.
Oliwia K

Tak, ponieważ pomogły mi powtórzyć cały potrzebny mi do matury materiał, oraz go utrwaliły. W ramach zajęć rozwiązałem także wiele zadań typu maturalnego.
Mateusz M

Jestem bardzo zadowolona z kursów. Myślę, że bardzo dobrze przygotowały mnie do matury.
Alicja Ż

tak, bardzo pomogły mi odświeżyć sobie wiedzę i dowiedzieć się czegoś nowego
Julia R

Jestem zadowolony, kurs dobrze przygotowuje do matury, na zajęciach robiliśmy dużo zadań maturalnych i ogólnie kurs sporo przypomnial i pomógł
Mateusz S

Tak . Prowadzący przedstawiali informacje kluczowe na mature oraz poszerzali również zagadnienia
Jan P

Tak, jestem zadowolona z kursów w Collegium Novum. Uczęszczałam na zajęcia z wos-u i z historii (blok- zajęcia pod rząd w soboty). Za zajęciach panowała miła atmosfera. Dziękuję wykładowcom za włożoną prace do przygotowania mnie do matury. Mimo pandemii koronawirusa dalej dostawałam materiały i wykłady w postaci filmów lub nagrań. Dodatkowym atutem był promienny uśmiech Pani Anny - nauczycielki historii. :)
Weronika W

Jestem bardzo zadowolona z kursu. Podczas kilku zajęć nauczyłam się więcej niż w ostatnich miesiącach nauki w szkole. Prowadzący stwarzał miłą atmosferę do nauki, wyjaśniał zagadnienia w sposób jak najprostszy do zrozumienia, pokazywał różne sposoby na rozwiązanie jednego zadania. Jednocześnie podkreślał, że jest zawsze do dyspozycji mailowej, jeśli będziemy potrzebowali pomocy w rozwiązaniu innych zadań.
Wiktoria K

Jestem bardzo zadowolona i nauczyłam się o wiele więcej niż w szkole
Weronika T